اخبار

20 نوفمبر 2017
مدیرعامل مگفا گفت: با امضای تفاهم نامه ای بین استانداری بوشهر و مگفا ، مسئولیت ارایه مشاوره فنی این طرح را به مرکز گسترش فناوری اطلاعات سپرده شده است و مگفا بازوی اجرائی استانداری بوشهر در زمینه اجرای طرح های هوشمند سازی خواهد بود. به گزارش فرینا، محمد جواد انبیائی افزود: در راستای بومی سازی دانش طراحی و اجرای پروژه های شهر هوشمند و نیز، بهره گیری...
20 نوفمبر 2017
رئیس اداره بهزیستی شهرستان لامرد از ارسال نخستین محموله کمک‌های جمع‌آوری شده توسط این اداره به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه خبر داد.
20 نوفمبر 2017
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه فاز اول بندر چابهار در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر توسعه سواحل مکران تکمیل شده است ، از افزایش ظرفیت بندر چابهار به 8,5 میلیون تن خبر داد.
20 نوفمبر 2017
معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از برگزاری چهارمین دوره آزمون های دریانوردی در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر خبر داد.
20 نوفمبر 2017
مدیر جذب سرمایه گذاری، بانک و بیمه سازمان منطقه آزاد انزلی از برگزاری کارگاه آموزشی " آشنایی با ظرفیت های بورس کالا" در این منطقه خبر داد.
20 نوفمبر 2017
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت سازمان منطقه آزاد قشم از راه اندازی 74 واحد صنعتی در این جزیره با سرمایه بیش از 3 هزار و 382 میلیارد ریالی بخش خصوصی طی سه سال و نیم گذشته خبر داد.
20 نوفمبر 2017
توسعه حوزه عمل مناطق آزاد و ويژه اقتصادي کشور با هدف انتقال فناوري‌هاي پيشرفته، گسترش و تسهيل توليد، صادرات کالا و خدمات و تأمين نيازهاي ضروري و منابع مالي از خارج كه از سياست‌هاي كليدي اقتصاد مناطق آزاد در دوره پساتحريم است، به‌واقع خاستگاه مناطق آزاد تجاري-صنعتي كشور هستند. بر اين‌ اساس و با توجه به ماده ٥ مقررات سرمايه‌گذاري مناطق آزاد، سرماي...
20 نوفمبر 2017
ايران با تأخير ١٥٠ ساله از آغاز تأسيس مناطق آزاد در جهان، اولين منطقه آزاد خود را تأسيس و قانون چگونگي اداره مناطق آزاد و ويژه اقتصادي را در آغاز دهه ٧٠ به تصويب رساند.
20 نوفمبر 2017
در ابتداي مسير براي مناطق آزاد كه قرار بود ابتدا تحولات ساختاري در آنها رخ دهد، برنامه‌اي جامع تدوين و در اين برنامه نحوه تبادلات مناطق آزاد با سرزمين مادر تعريف شد.
20 نوفمبر 2017
کاروان کمکهای انسان دوستانه کارکنان سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به مقصد مناطق زلزله زده غرب کشور اعزام شد.
20 نوفمبر 2017
ستاد امداد رسانی به زلزله زدگان غرب کشور در اطلاعیه‌ای از تمامی شرکت‌های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس خواست جهت وحدت رویه در امر امداد رسانی کلیه کمک‌های خود را صرفا از طریق این ستاد به هموطنان مصیبت زده غرب کشور ارسال نمایند. به گزارش فرینا، ستاد امداد رسانی به زلزله زدگان غرب کشور در اطلاعیه‌ای از تمامی شرکت‌های مستقر در منطقه خواست ...
20 نوفمبر 2017
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت سازمان منطقه آزاد قشم گفت: ارزش صادرات صنعتی منطقه آزاد قشم در 6 ماهه نخست امسال 22 میلیون و 28 هزار دلار است که این مقدار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 24 درصد رشد نشان می دهد.
20 نوفمبر 2017
تجارت افغانستان هنوز هم به بندرهای پاکستان وابسته است. افغانستان کشوری محصور در خشکی است و سال‌هاست که می‌خواهد از میزان وابستگی خود به پاکستان بکاهد.
20 نوفمبر 2017
بندر چابهار با پذیرش نخستین محموله از هند به مقصد پاکستان به مرحله‌ای دیگر از تجارت بین‌الملل وارد شد.
20 نوفمبر 2017
در ماه ژوئن سال 2017 برای نخستین‌بار دو دولت هند و افغانستان تصمیم گرفتند به‌منظور افزایش صادرات تولیدات افغانستان به هند، مسیر هوایی افغانستان- هندوستان را افتتاح کنند و نخستین پرواز هواپیمای افغانستان که حامل 60 تن نبات طبی بود به هند پرواز کرد. افغانستان و هند سال‌ها تلاش کردند راهی را برای تجارت با همدیگر باز کنند، اما مقام‌ها شکایت می‌کنند ...
صفحه 1 از 718اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج