سازمان منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

تاریخ: 20 اسفند 1402

بازدید معاون قضائی دادستان کل کشور از منطقه ویژه بوشهر

  به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی بوشهر، علی جمادی در بازدید از شرکت‌های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر اظهار کرد: با توجه به مأموریتی که دادستان کشور محول کرده بود نسبت به بازدید از انبارهای اموال تملیکی در استان داشتیم.

وی اضافه کرد: اقدامات خوبی توسط دستگاه قضائی استان به منظور ترخیص کالاها و ساماندهی کالاهای موجود در انبارهای اموال تملیکی صورت گرفته و کالاها در سریع‌ترین زمان تعیین تکلیف می‌شوند.

معاون قضائی دادستان کل کشور با اشاره به تعیین تکلیف خودروها و وسایل نقلیه تصریح کرد: در کوتاه‌ترین زمان نسبت به تعیین تکلیف وسایل نقلیه در این انبارها اقدام می‌شود.

وی با اشاره به حمایت قوه قضائیه از اقتصاد مقاومتی تاکید کرد: در راستای حمایت از تولید و اشتغال وظیفه داریم کمک کنیم و در این راستا توسعه و تقویت اشتغال و رفع موانع تولید را با جدیت دنبال می‌کنیم.

جمادی بیان کرد: ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضائی در کنار فعالان حوزه تولید است و تلاش می‌شود که به تولید و اشتغال کمک شود و زمینه رفع مشکلات و موانع پیش روی تولیدکنندگان فراهم شود.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر نیز در این دیدار اظهار کرد: ۵۵۰ هکتار از اراضی این منطقه برای سرمایه‌گذاری در عرصه تولید و خدمات اختصاص یافته است.

احمد دشتی‌زاده از پیگیری ویژه برای حمایت از تولید و اشتغال در این منطقه خبر داد و بیان کرد: به منظور رفع پرونده‌های حقوقی و قضائی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم.

 

rotitr