وب سایت من


01

خرمشهر نماد پایداری ، شجاعت و همبستگی ملت ماست

خرمشهر نماد پایداری ، شجاعت و همبستگی ملت ماست


مدیر عامل و کارکنان منطقه ویژه اقتصادی بوشهر به شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس ادای احترام نمودند.

به گزارش واحد روابط عمومی ، صبح امروز در شانزدهمین روز از ماه مبارک رمضان به مناسبت سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان مدیر عامل و جمعی از کارکنان منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با حضور در گلزار شهدای شهر بوشهر با نثار گل به شهدای گرانقدر انقلاب و هشت سال دفاع مقدس ادای احترام نمودند.

در بخشی از این مراسم حسین نامور مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر ضمن ارزوی قبولی طاعات و عبادات همه حاضرین  در این ماه مبارک  ، سوم خرداد ماه سالروز آزادی خرمشهر را برگ زرینی در دفتر پر افتخار تاریخ  انقلاب و دفاع مقدس برشمردند . وی در ادامه  سخنان  خود با تشریح  شرایط حال حاضر کشور عزیزمان و تهدیدات اخیر  استکبار جهانی این نکته را خاطر نشان ساختند که خرمشهر عزیز یکی از نمادهای پایداری  و شجاعت ملت همیشه در صحنه ی ماست و قطعا دشمنان ما با مرورصفحات تاریخ پر افتخار ایران اسلامی به این نکته پی برده اند که هرگونه خدشه ای به تمامیت ارضی ایران بزرگ به شدیدترین وجه ممکن پاسخ داده خواهد شد.

شایان ذکر است در این مراسم جناب سرهنگ شهابی سرپرست ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر شهرستان بوشهر و جناب سرهنگ اسماعیلی فرمانده حوزه کارمندی صاحب الزمان شهرستان بوشهر نیز حضور داشتند.


rotitr
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (186)
کد خبر: 26035