وب سایت من


27

تقدیر مدیر عامل منطقه ویژه از اقدام شجاعانه یک مامور وظیفه شناس

تقدیر مدیر عامل منطقه ویژه از اقدام شجاعانه یک مامور وظیفه شناس

 در پی اقدام شجاعانه مامور نیروی انتظامی کلانتری 11 بوشهر در امر دستگیری یک سارق ،حسین نامور مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر طی نامه ای به فرماندهی نیروی انتظامی استان مراتب سپاس و قدردانی خود را  نسبت به این حرکت و اقدام شایسته به شرح ذیل  اعلام نمود:

برادر ارجمند جناب سردار پاسدار واعظی

فرماندهی محترم نیروی انتظامی استان بوشهر  

باسلام واحترام

                امنیت و آرامش امروز جامعه سربلند اسلامی مرهون جهد و جهاد متواضعانه نیروهای خدوم نظامی و انتظامی ست . شما افسران رشید نیروی سربلند انتظامی، جان برکفان عرصه امنیت و پاسداران شرف وحرمت جامعه هستید. بدینوسیله از اقدام بموقع و جانفشانی ستواندوم رضا اخلاقی جمعی کلانتری 11 باغ زهرا بوشهر در برخورد با سارق مسلح واعمال قانون که منجر به جراحات بر جسم ایشان نیز گردیده است سپاسگذاری می نمایم. ما نیز به پاس چنین نعمتی و وجود چنین افسران و فرزندان مومن و شریف ، دست دعا به آسمان بلند نموده و چون مولایمان امام سجاد (ع) از خداوند میخواهیم:

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ ، وَ حَصِّنْ ثُغُورَ الْمُسْلِمِينَ بِعِزَّتِكَ ، وَ أَيِّدْ حُمَاتَهَا بِقُوَّتِكَ ، وَ أَسْبِغْ عَطَايَاهُمْ مِنْ جِدَتِكَ .

خداوندا بر محمد صل لله علیه  وخاندان اودرود فرست و سرحد كشور مسلمانان را به عزت خود محفوظ دار و نگاهداران آن را به نيروى خود تقويت فرما و از دارائى خود عطاى فراوان برايشان.

rotitr
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (296)
کد خبر: 25985