وب سایت من


22

حجت الاسلام هاشمی امام جمعه محترم عالیشهر از منطقه ویژه دیدن نمود.

حجت الاسلام هاشمی امام جمعه محترم عالیشهر از منطقه ویژه دیدن نمود.

صبح امروز حجت الاسلام هاشمی امام جمعه محترم عالیشهر در  دفتر مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر حضور یافتند.
در این دیدار حسین نامور ضمن خوش آمدگویی به ایشان با عنایت به روز  22اسفند روز بزرگداشت شهدا یاد و خاطره ی شهدا را گرامی داشتند. در ادامه ایشان با بیان ظرفيتهاي منطقه ويژه  اعلام داشتند كه در حال حاضر در  منطقه ويژه اقتصادی بوشهر بيش از ٩٠ واحد توليدي و خدماتي مستقر و قريب به ١٠٠٠ نفر  اشتغال دارند. وی اظهار اميدواري نمود كه با تلاش و حمايت مديران بانكي و ستادي استان زمينه اشتغال بیشتر همشهریان عزیز در این منطقه فراهم گردد.
 در ادامه امام جمعه محترم عالیشهر نیز ضمن گرامیداشت این روز  از منطقه ویژه  به عنوان قطب اقتصادي استان ياد كردند و خواستار الحاق پيوستهاي فرهنگي به فعاليتهاي اقتصادي شدند  به نحوی كه بتواند حامی فرهنگی بخش های مختلف شهرستان بوشهر و حومه گردد.ایشان همچنین اظهار نمودند که انشالله این حمایتها بیش از پیش انجام و برقرار گردد. 
در پایان نامور مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی ضمن تشکر از حضور ایشان در منطقه اظهار امیدواری نمودند که منطقه ویژه همچون گذشته در حد توان خود به حمایت از بخش های فرهنگی-مذهبی ادامه خواهد داد.
شایان ذکر است در این نشست بنجویی مسول ستاد نماز جمعه عالیشهر و اکبر صابری قائم مقام منطقه ویژه اقتصادی بوشهر نیز حضور داشتند.

rotitr
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (7062)
کد خبر: 25960