وب سایت من


07

منطقه ویژه اقتصادی بوشهر سکوی پرتاب مناسبی برای سرمایه گذاری و توسعه تجارت داخلی و خارجی است

منطقه ویژه اقتصادی بوشهر سکوی پرتاب مناسبی برای سرمایه گذاری و  توسعه تجارت داخلی و خارجی است


صبح امروز اعضای هیات سرمایه گذاری یونانی وارد منطقه ویژه اقتصادی بوشهر شدند.
به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی صبح امروز یک هیات سرمایه گذاری از کشور یونان در معیت زرین فر معاون منابع انسانی استانداری ،شجاعی مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استان و هیات همراه از استانداری  در  منطقه ویژه  حضور یافتند و در نشستی که به منظور آشنایی با موقعیت ، امکانات و همچنین بررسی شرایط و قوانین سرمایه گذاری در منطقه ویژه تدارک دیده شده بود شرکت نمودند.در این نشست زرین فر معاون منابع انسانی استانداری بوشهر ضمن برشمردن مزیت های منطقه ویژه از امادگی کامل همه ی بخشهای استان در راستای جذب سرمایه و حمایت از سرمایه گذاران بویژه سرمایه گذاران خارجی  خبر داد.
  در ادامه ی این نشست نامور مدیر عامل منطقه ویژه نیز ضمن معرفی مختصات و پتانسیل های کلی منطقه نسبت به ارایه بسته ای از جاذبه ها و  موقعیت های سرمایه گذاری در منطقه اقدام نمودند. ایشان در بخشی از صحبتهای خود از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر به عنوان سکوی مناسبی برای سرمایه گذاری و دروازه ای برای ورود به تجارت داخلی و خارجی نام بردند و امادگی کامل  خود را برای همکاری با سرمایه گذاران اعلام نمودند.
در ادامه با توجه به تخصص هیات یونانی در زمینه ی انرژی بالاخص انرژی خورشیدی  از چندین پروژه فعال در منطقه ویژه  همچون پارک علم و فناوری ،شرکت نارون لیان و شرکت تجهیزات نوین پارس  که در این زمینه فعالیت می نمایند بازدید به عمل آمد. rotitr: حسین نامور در جلسه با هیات بازدید کننده یونانی
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (314)
کد خبر: 25912